Avantajix'in Kullanıcılarına Sağladığı Avantajlar:
Avantajix, internetten satış yapan firmaları tüketiciler ile buluşturan yepyeni, bambaşka ve fayda üreten bir platformdur.

Üyelik bedavadır.

Üyeler, ücretsiz kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, Avantajix.com sitesinde listelenen mağazaların linklerini tıklayarak belirtilen şekilde alışveriş yaptıkları takdirde Avantajix bu firmalardan komisyon almaya hak kazanır; Avantajix firmalardan komisyon aldıkça da o ödemenin kaynağı olan alışverişi yapan kullanıcısına para öder ve bu ödemesine “para iadesi” adını verir. (“Para İadesi” kavramının yabancı dilde genellikle kullanılan karşılığı “Cash Back” şeklindedir.) Sonuçta Avantajix alışverişleri ucuza getirme konsepti veya bir internet kumbarası olarak çalışır.

Para iadesi, alıcıların hiç beklemedikleri, hatta “yoktan varolan” bir gelirdir.

Soru: “Peki bu gelir nasıl yaratılmaktadır?”
Cevap: “Tüketicinin gücü sayesinde.”

Çünkü Avantajix büyük bir alım platformudur. Alışılmadık bir mecra, yepyeni bir tüketici kitlesi ve kaydadeğer bir alım gücüdür.

Birçok firma ve mağaza, ürün ve hizmetlerini sergiledikleri satış ve pazarlama kanallarında çeşitlilik yaratmak isterken kendilerine sunduğumuz bu sistemi denemekte, başarılı oldukça da devam etmektedirler. Yani Avantajix’teki avantajlar artarak devam edecektir.

Ayrıca;

Avantajix “mil”, “bonus”, “puan” değil sadece “para” verir.

Avantajix’te “çekiliş ve kura” yoktur. Şartları yerine getiren herkes para iadesi alabilir.

Avantajix bağımsızdır. üyelerine olan saygısından ve tüm firmalara eşit uzaklıkta durma politikasından dolayı reklam almamaktadır.

Avantajix kişisel bilgilerinize saygılıdır. üyelerini bir data olarak görmemekte ve hiç bir zaman kendisine emanet edilen e-posta adreslerine spam veya istenmeyen posta göndermemektedir. Bunun bir adım ötesine geçerek kendisi hakkında üçüncü kişilere izinsiz e-posta gönderilmesini de yasaklamaktadır.

Avantajix hiçbir zaman kredi kartınızı sormaz.

Avantajix sizden hiç bir zaman para istemez.

Detaylar ve sıkça sorulan sorular için tıklayın


Üstelik, Avantajix’in avantajları paylaştıkça çoğalıyor.

Avantajix.com’u arkadaşına tavsiye edenler arkadaşıyla birlikte kazanıyor:

Tavsiye ile gelen arkadaş hemen “para iadesi” kazanmaya başlarken, arkadaşını tavsiye edenler arkadaşlarının “yıllık hizmet bedeli”nin yarısı kadar para kazanıyor. Üstelik arkadaş tavsiye etmede sınır yok: Bir arkadaşını değil bütün arkadaşlarını çağır, onlar kazansın, sen daha çok kazan!

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


Avantajix’in bir de bağış özelliği var:
Bir kişiye küçük gelen bir para miktarı başka birisine çok büyük gelebilir. Kuruş’lar birikerek Lira’lara, Milyon Lira’lara ulaşabilir.

Bu nedenle Avantajix, üyelerinin para iadelerini istedikleri vakıf veya amaç için bağışlayabilmelerini sağlayacak bir altyapıyı sunuyor.

Avantajix üyeleri ellerini cebine atmadan bağış yaparken, yüce amaçlar için biraraya gelmiş hayırseverlerin kurduğu vakıf, dernek ve cemiyetler, amaçları doğrultusunda kullanabilecekleri ek gelirlere kavuşuyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın